Переваги фарб та емалей бренду Eskaro

23.07.2024
656
0

фарбування стінБренд Eskaro відноситься до категорії передових виробників, який відрізняється високими стандартами якості фарб та емалей для фарбування різних поверхонь всередині і зовні приміщень. Eskaro фарба володіє всіма належними характеристиками, для її застосування в ремонтно-будівельних роботах, з мінімальним вмістом летких органічних сполук відповідно до встановлених параметрів Європейського Союзу. Така система управління бренду гарантує охорону навколишнього середовища, здоров'я людини та безпечну його працездатність.

Переважно фарба Ескаро є продуктом, що не містить будь-якого ароматичного або загально дратівної компонента, здатного викликати підвищену чутливість шкірних або алергічних захворювань людей.

Ознайомитися та придбати продукцію можна в інтернет-магазині офіційного дилера Ескаро, перейшовши за посиланням: http://eskaro.in.ua/catalog/kraski-i-emali

Популярні фарби Eskaro

Eskaro Mattilda

Продукт білого кольору, в який можна без проблем додавати пігмент, та домогтися бажаного кольору на стінах і стелях в приміщення з помірними експлуатаційними умовами. Фарбу Eskaro Mattilda можна наносити на нову або раніше пофарбовану бетонну, газобетонну, цегляну, гіпсокартонну поверхню, зашпакльовану або оштукатурену основу, а також скловолокнисті або бамбукові шпалери, ДСП і ДВП. Виробник не рекомендує наносити фарбу на підлоги, двері або меблі.

Продукт відмінно покриває поверхню, утворюючи бархатистий ідеально матовий відтінок, тому досить зручний при нанесенні, а вміст у складі воску забезпечує стійкість до багаторазового вологого догляду, перешкоджаючи виникненню забруднень і посилюючи водовідштовхувальні показники. Фарба Eskaro Mattilda також має хороші паропроникні характеристики та можливості заповнення незначних тріщин. Остаточний період зносостійкості пофарбованої основи настає через місяць після нанесення.

Eskaro Akrit 7

Акрилатний водний склад максимально комфортний для нанесення, та може бути використаний для фарбування вище перерахованих типів поверхонь. Відрізняється чудовими декоративними характеристиками, що дозволяють утворити гладку і досить елегантну поверхню з шовковистим рівнем блиску, який при різному освітлення світла залишається стабільним. Пофарбована поверхня виділяє мінімум шкідливих речовин, тому ідеально підійде для алергіків і чутливих людей. Матеріал широко використовується як в приміщеннях з помірною, так і підвищеною вогкістю. Продукт Eskaro Akrit 7 може бути використаний для житлового або громадського приміщення, дитячої або спальної кімнати, сходових майданчиків або виробничих цехів.

Фарба Eskaro Akrit 4

Одним з поширених продуктів бренду є фарба Eskaro Akrit 4, призначена для фарбування житлової або нежитлової кімнати. Даний склад може бути застосований в якості грунту під певний тип фарби. Технологія нанесення будь-якої фарби повинна бути дотримана для поліпшення адгезії з основою та довговічності характеристик і декоративних властивостей покриття. У разі підвищеної вогкості, для виключення утворення цвілі, рекомендується обробити основу розчином Biotol E, занадто вбираючі матеріали заґрунтувати ґрунтовкою глибокого проникнення. Фарбу слід розподіляти рівномірно по чистій та знежиреій основі в 1-2 шари, а в процесі висиханні складу запобігти протяги і потрапляння на пофарбовану поверхню прямого сонячного світла.

Об авторе
avatar

Реклама

Последние события

Новости музыки

Реклама